Dny otevřených dveří pražských gymnázií ve školním roce 2018/2019

V následujících tabulkách uvádíme termíny dnů otevřených dveří na pražských osmiletých, šestiletých i čtyřletých gymnáziích (všecha státní a několik známějších soukromých a církevních). Názvem školy se vždy můžete prokliknout na stránku/dokument, odkud jsme čerpali. Některé stránky se samozřejmě mezitím mohly změnit, u většiny škol jsou informace i odkazy platné k 10. 10. 2018.

Osmiletá gymnázia

Datum Gymnázium Upřesnění
po 22. 10. Přírodní škola (soukromé) 17:30
út 6. 11. Evolution Sázavská (soukromé) 17:00
st 7. 11. Nad Kavalírkou 16:00-18:00
čt 8. 11. Jaroslava Seiferta (soukromé) 13:00-18:00, možno i dopoledne
po 19. 11. Křesťanské (církevní) 17:00
Opatov 17:30
út 20. 11. Jana Keplera 12:00-17:00
Christiana Dopplera 8:00-13:30 výuka, 17:00-19:00 program
PORG Libeň (soukromé) 17:00
st 21. 11. Nad Alejí 17:00-19:00
Nový PORG Krč (soukromé) 17:00
út 27. 11. Evolution Sázavská (soukromé) 17:00
Nad Štolou informace od 16:00
Budějovická 15:30-18:30
st 28. 11. Voděradská 17:00-19:00
Sladkovského 16:00-18:00
čt 29. 11. Elišky Krásnohorské (Ohradní) 16:00-19:00
po 3. 12. Ústavní 16:00-18:00
út 4. 12. Písnická 15:30-17:30
st 5. 12. Špitálská 17:00
Mensa (soukromé) 10:00-15:00
Heyrovského 16:30-18:30
čt 6. 12. prof. Jana Patočky (Jindřišská) 17:00-19:00
Českolipská 16:00 a 17:15
út 11. 12. Truhlářská (Jiřího Gutha-Jarkovského) 15:00-18:00
st 12. 12. Omská 16:00-18:00
Litoměřická 17:00
Chodovická (Horní Počernice i Černý Most) 15:00-18:00
Jaroslava Seiferta (soukromé) 13:00-18:00, možno i dopoledne
út 18. 12. Přírodní škola (soukromé) 15:00
so 5. 1. Evolution Sázavská (soukromé) 9:30
út 8. 1. Jana Keplera 12:00-17:00
Malostranské (Josefská) 14:00-18:00
Arcibiskupské (církevní) 17:00
Ústavní 16:00-18:00
Truhlářská (Jiřího Gutha-Jarkovského) 15:00-18:00
st 9. 1. Omská 16:00-18:00
Nad Kavalírkou 16:00-18:00
Litoměřická 17:00
čt 10. 1. Nad Štolou informace od 16:00
Křesťanské (církevní) 17:00
Špitálská 17:00
Christiana Dopplera 8:00-13:30 výuka, 17:00-19:00 program
út 15. 1. PORG Libeň (soukromé) 17:00
Evolution Sázavská (soukromé) 17:00
st 16. 1. Nad Alejí 17:00-19:00
Písnická 15:30-17:30
Nový PORG Krč (soukromé) 17:00
čt 17. 1. Českolipská 16:00 a 17:15
prof. Jana Patočky (Jindřišská) 17:00-19:00
po 21. 1. Opatov 17:30
út 22. 1. Jaroslava Seiferta (soukromé) 13:00-18:00, možno i dopoledne
Arcibiskupské (církevní) 17:00
st 23. 1. Voděradská 17:00-19:00
po 28. 1. Budějovická 15:30-18:30
st 30. 1. Elišky Krásnohorské (Ohradní) 16:00-19:00
út 5. 2. PORG Libeň (soukromé) 17:00
st 6. 2. Chodovická (Horní Počernice i Černý Most) 15:00-18:00
Mensa (soukromé) 10:00-15:00
čt 7. 2. Přírodní škola (soukromé) 17:30
st 20. 2. Sladkovského 16:00-18:00

Šestiletá gymnázia

Datum Gymnázium Upřesnění
čt 22. 11. Jana Nerudy (Hellichova) celý den
út 27. 11. Nad Štolou informace od 16:00
Budějovická 15:30-18:30
st 28. 11. Voděradská 17:00-19:00
Čakovice 15:00-19:00
po 3. 12. Ústavní 16:00-18:00
út 4. 12. Postupická 17:00-19:00
čt 6. 12. Oty Pavla (Radotín) nevíme
út 8. 1. Ústavní 16:00-18:00
st 9. 1. Čakovice 15:00-19:00
čt 10. 1. Nad Štolou informace od 16:00
st 9. 1. Na Vítězné pláni 16:00-18:00
út 15. 1. Na Pražačce asi 7:45-17:00
út 22. 1. Postupická 17:00-19:00
st 23. 1. Voděradská 17:00-19:00
po 28. 1. Budějovická 15:30-18:30

Čtyřletá gymnázia

Datum Gymnázium Upřesnění
út 23. 10. Přípotoční DOD pro sportovní třídu, 17:00
čt 25. 10. Botičská 15:00-18:00
st 7. 11. AG Štěpánská asi 15:45-18:00
út 13. 11. U Libeňského zámku 16:00-18:00
po 19. 11. Opatov 17:30
út 20. 11. Jana Keplera 12:00-17:00
Christiana Dopplera 8:00-13:30 výuka, 17:00-19:00 program
st 21. 11. Nad Alejí 17:00-19:00
út 27. 11. Nad Štolou informace od 16:00
Budějovická 15:30-18:30
st 28. 11. Voděradská 17:00-19:00
Sladkovského 16:00-18:00
Čakovice 15:00-19:00
Arabská 8:00-18:00
čt 29. 11. Elišky Krásnohorské (Ohradní) 16:00-19:00
so 1. 12. Přípotoční DOD pro všeobecné třídy, 10:00
út 4. 12. Na Zatlance 17:00
Postupická 17:00-19:00
Písnická 15:30-17:30
st 5. 12. Špitálská 17:00
U Libeňského zámku 16:00-18:00
čt 6. 12. Oty Pavla (Radotín) nevíme
prof. Jana Patočky (Jindřišská) 17:00-19:00
Českolipská 16:00 a 17:15
st 12. 12. Omská 16:00-18:00
Litoměřická 17:00
Karlínské (Pernerova) asi 15:00-19:00
út 8. 1. Jana Keplera 12:00-17:00
st 9. 1. Arabská 8:00-18:00
Omská 16:00-18:00
Čakovice 15:00-19:00
Litoměřická 17:00
čt 10. 1. Nad Štolou informace od 16:00
Špitálská 17:00
Christiana Dopplera 8:00-13:30 výuka, 17:00-19:00 program
st 9. 1. Na Vítězné pláni 16:00-18:00
po 14. 1. AG Štěpánská asi 15:45-18:00
st 16. 1. Nad Alejí 17:00-19:00
Písnická 15:30-17:30
čt 17. 1. Českolipská 16:00 a 17:15
prof. Jana Patočky (Jindřišská) 17:00-19:00
po 21. 1. Opatov 17:30
út 22. 1. Postupická 17:00-19:00
st 23. 1. Voděradská 17:00-19:00
čt 24. 1. Na Zatlance 17:00
po 28. 1. Budějovická 15:30-18:30
st 30. 1. Elišky Krásnohorské (Ohradní) 16:00-19:00
st 6. 2. U Libeňského zámku 16:00-18:00
st 20. 2. Sladkovského 16:00-18:00